zdrowie

Bez wątpienia dobre zdrowie, brak problemów z cerą, hormonami i funkcjonowaniem organizmu sprzyja zdrowemu i pięknemu wyglądowi. Niestety sama w sobie uroda nie sprzyja zdrowiu. By jednak dobrze wyglądać można wspomagać swoje zdrowie, kondycje skóry, włosów, dbać o sylwetkę. Ważne by nie przesadzać w ani jedną, ani drugą stronę.

Zdrowie warto wspomagać suplementami

Zarówno otyłość, jak i anoreksja nie są wskazane, tak samo jak bladość skóry i nadmierne opalanie się. By wspomóc regeneracje skóry i zapobiec jej starzeniu się warto jest suplementować dietę minerałami i witaminami, które mają wpływ na to jak wyglądamy.

Co więcej zadbać należy też o wypoczynek, dotlenienie się jak również poziom stresu i satysfakcje, samoocenę. Dobre samopoczucie wpływa na to czy czujemy się atrakcyjnie. Często poprzez niewielkie defekty chorobowe jak trądzik, czy blizny na ciele czujemy się mało urodziwi, czasem to kwestia psychiki, a czasem kierowania się cudzymi opiniami. Wbrew pozorom pomóc nam może dobry psychiatra lub psycholog.

Medycyna estetyczna nie dla każdego

To częsta przypadłość osób oszpeconych oparzeniami, wypadkiem, czy operacją, bądź innymi zdarzeniami. Obecnie dostępne operacje i zabiegi medycyny estetycznej, by nie powiedzieć plastycznej pozwalają upiększyć się nie tylko w przypadku deformacji czy blizn, ale także na życzenie. Kiedy czujemy się z własnym nosem, czy zmarszczką mimiczną niedobrze, możemy to usunąć poprzez zabieg. Mimo to nie wszystko się da poprawić.

O ile można się poddać liposukcji, czy też zabiegom wyszczuplającym uda, talię, czy powiększającym piersi to nie zawsze możemy osiągnąć efekt, o jakim marzymy. Schudnąć w wyniku liposukcji można kilka, czy kilkanaście kilogramów, jednak gdy cierpimy na nadwagę rzędu kilkudziesięciu kilogramów pozbycie się ich może być niebezpieczne dla naszego zdrowia, jak tez wyglądu.