Pomoc drogowa

Nie każdy pojazd poruszający się po drogach ma 4 koła. Użytkownikami dróg są jeszcze jednoślady – motocykle oraz skutery. Pojazdy te tak samo jak w przypadku samochodów ulegają uszkodzeniom i również mają usterki. Czy pomoc drogowa jest w stanie nam pomóc w przypadku gdy poruszamy się jednośladem?

Pomoc drogowa pomaga motocyklistom

Oczywiście że tak. Tak samo jak w przypadku samochodów osobowych pomoc drogowa pomaga poruszającym się motocyklami. W swoich usługach podobnie jak w przypadku samochodów również posiadają zaplecze mechaniczne, wykonują drobne naprawy na miejscu jak i również sprowadzają pojazdy do warsztatu. W niektórych zakładach można nawet skontaktować się za pomocą maila lub sms-a wysyłając swoje położenie gps. Jeżeli motocykl wymaga drobnej naprawy, przyjedzie do nas mobilny warsztat i naprawi motocykl na miejscu.

Firmy oferujące pomoc drogową dla motocykli oferuje też możliwość „przezimowania motocykla”. W okresie zimowym właściciele jednośladów mogą mieć problem ze znalezieniem miejsca na motocykl. Można wtedy zgłosić się do takiej pomocy drogowej która posiada usługę zimowania i pozostawić pojazd u nich pod opieką. Można również wykupić usługę konserwacji i przeglądu czy to po zimie czy w trakcie trwania sezonu.

Autorem tekstu jest ekipa firmy Auto Jet. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie www: Auto Jet Pomoc drogowa